=Aztecs=
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
=Aztecs=

Forumul breslei =Aztecs=
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


MrColorful

Game Administrator

MrColorful

Game Administrator
Mesaje : 6
Puncte : 4700
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/07/2011


Subiect: Regulament Sugesti
Regulament Sugesti Bulb1
Regulament Sugestii

I.Propunerea unei sugestii

•Propunerea dumneavoastră trebuie sa fie cat mai clara.explicita si sa conţină cat mai multe detalii,v-as ruga sa nu folositi propoziţii de genul "Ce crezi?", "Propunere",Vreti, etc.,consideranuduse spam,indicat ar fi sa explicati de sugestia dvs este utila si intresanta.Restul membrilor de asemena cand vor da pro/sau contra vor fi obigati sa arguemnteze si de ce

•Fiecare membru are dreptul sa isi spuna parearea fie ca e negativa sau pozitiva,deci sunteti rugati sa nu deventiti agresivi

II.Titlul inadecvat si postarea aceiasi sugesti

•De asemena ca si continutul unui topic si titlul este la fel de importan deci indicat ar fi sa nu existe titluri de genul acesta(Ati vrea,Ce Ziceti,Cum vi se pare,etc)

•Introduceti si un sondaj pentru ca membri sa isi poata exprima mai bine parerea,optiunea de variante multiple trebuie sa fie dezactivata,iar sondajul sa cuprinda 2 optiuni Da si Nu

•Voturile care nu vor fi urmate de un argument nu vor fi luate in considerare si vor fi sterse

•Din nou va rog sa folositi optiunea de cautare pentru a va asigura ca sugestia pe care doriti sa o propuneti nu a mai fost postata

Toate sugestile ce nu respecta aceste reguli vor fi inchise!











Vizitato

Vizitator

avatar



Subiect: Re: Regulament Sugesti
trebuie sa marim depozitul iar membrii care vor lua din depozit iteme sant obligati sa puna obiecte inapoi pt a fi folosite de catre toti membrii breslei,deasemenea ar fii bine sa poata folosi toti m,embrii breslei depozitul, ajuta mult ,decat sa cumperi de la licitatii cu banii aia marim ce mai trebuie










ionutzu97

Game Administrator

ionutzu97

Game Administrator
Mesaje : 210
Puncte : 5142
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 27
Localizare : prin Sibiu


Subiect: Re: Regulament Sugesti
dar color este banat iar eu am facut alta breasla










MrColorful

Game Administrator

MrColorful

Game Administrator
Mesaje : 6
Puncte : 4700
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/07/2011


Subiect: Re: Regulament Sugesti
Deci ai facut alta breasla? Spunemi cum se numeste sa schimb numele forumului










Vizitato

Vizitator

avatar



Subiect: Re: Regulament Sugesti
eu am fost se numeste =WolfPack= dar am parasit caci am lvl. mic si nu vroiam sa mai stau










ionutzu97

Game Administrator

ionutzu97

Game Administrator
Mesaje : 210
Puncte : 5142
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 27
Localizare : prin Sibiu


Subiect: Re: Regulament Sugesti
Breasla este =WolfPac= cum spune si colegul daniel!
Am observat atunci cand trimitzi mesaj la cel care primeste nu apare ca a primit vreun mesaj doar daca da mesagerie.
As dori Razvane sa facem sa poata aparea ca pe forumul gladiatusului atunci cand primesti un mesaj sau o cerere de prietenie!ok?










Vizitato

Vizitator

avatar



Subiect: Re: Regulament Sugesti
Sa schimbam numele forumului
Tot last-legion-epical
ce ziceti?
sau un alt nume










ionutzu97

Game Administrator

ionutzu97

Game Administrator
Mesaje : 210
Puncte : 5142
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 27
Localizare : prin Sibiu


Subiect: Re: Regulament Sugesti
mai bine =WolfPack=
dar va trebuii ca toti sa mai asteptam 1 saptamana caci colegul razvan (MrColorful) are calculatorul stricat










0stefan0

Global Super Game Operator

0stefan0

Global Super Game Operator
Mesaje : 86
Puncte : 4677
Reputatie : 7
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 50


Subiect: Re: Regulament Sugesti
cei care activeaza retete trebuie sa boneze intai suma necesara activarii si dupa aceea sa isi activeze reteta.










ionutzu97

Game Administrator

ionutzu97

Game Administrator
Mesaje : 210
Puncte : 5142
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 27
Localizare : prin Sibiu


Subiect: Re: Regulament Sugesti
se aproba










Continut sponsorizat






Subiect: Re: Regulament Sugesti















Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente